Нема на залиха
Work Stuff Полимерна глина - 380745 ЦЕНА: 2,400 ден
Work Stuff Пумпица 750 мл. тригер - 380127 ЦЕНА: 343 ден

Work Stuff Пумпица 1 лит. тригер – 380110

Нема на залиха

Шифра:3800110

ЦЕНА: 386 ден

Нема на залиха

Work Stuff Pumpica 1 lit. triger – 380110

– Мерило отпечатено на шишето.

– Комплетен со пескалка на активирање

– Погоден за професионалци и професионална употреба

Тежина 0.1 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе