Пластични стеги Praxis 3,6 x 370 100 пар. (936370) ЦЕНА: 180 ден
Пластични стеги Praxis 4,8 h 350 100 пар. (948350) ЦЕНА: 197 ден

Пластични стеги Praxis 4,8 h 300 100 пар. (948300)

Достапен

Шифра:948300

ЦЕНА: 169 ден

Спореди

Plasticni stegi Praxis 4,8 h 300 100 пар. (948300)

Тежина 0.022 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Пластични стеги Praxis 4,8 h 300 100 пар. (948300)”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе