BUSY Метален држач за во автомобил - 506871 ЦЕНА: 267 ден
Нитрилни Ракавици Црни XL - 13031 ЦЕНА: 800 ден

BUSY Безжичен полнач и држач за мобилен – 50688

Има на залиха

Шифра:50688

ЦЕНА: 696 ден

❗️BUSY Bezicen polnac I drzac za mobilen – 50688❗️

✅ Најдобриот уред за во вашиот автомобил, кој ќе ви го олесни полнењето и потребата од користење на телефон додека возите.

✅ Држачот е со сензор, само доближете го вашиот паметен телефон и автоматски се отвора, го поставувате телефонот и се полни без други дополнителни приклучувања.

✅ Држачот е флексибилен и прилагодлив за сите паметни телефони со IOS i Android со големина од 4.0 “- 6.0”

Тежина 0.166 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BUSY Безжичен полнач и држач за мобилен – 50688”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе