Нема на залиха
AUX Кабел плетен 1м. Busy Златен - 50710 ЦЕНА: 169 ден
Блутут Слушалки Бели - 51034 ЦЕНА: 1,200 ден

Блутут Слушалки Црни – 51033

Нема на залиха

Шифра:51033

ЦЕНА: 1,200 ден

Нема на залиха

Bluetooth Slusalki Black – 51033

– Working frequency:2.402-2.480GHz
– Battery specification:3.7V/300mAH Built-in rechargeable lithium battery
– Charging voltage:DC4.2-5.5V
– Charging time:About 1.5 hours
– Boat time:About 8-10 hours
– Standby time:About 30 hours

Тежина 0.150 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Блутут Слушалки Црни – 51033”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе