Нема на залиха
Блутут Слушалки Црни - 51033 ЦЕНА: 1,200 ден
Блутут Слушалки спортски Busy - 51032 ЦЕНА: 640 ден

Блутут Слушалки Бели – 51034

Нема на залиха

Шифра:51034

ЦЕНА: 1,200 ден

Нема на залиха

Bluetooth Slusalki White – 51034

– Working frequency:2.402-2.480GHz
– Battery specification:3.7V/300mAH Built-in rechargeable lithium battery
– Charging voltage:DC4.2-5.5V
– Charging time:About 1.5 hours
– Boat time:About 8-10 hours
– Standby time:About 30 hours

Тежина 0.050 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Блутут Слушалки Бели – 51034”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе