Раткапни Michelin 13" модел 34 222230 ЦЕНА: 1,780 ден
Авто Чорапи за снег МАТТЕ - М - 66002 ЦЕНА: 1,600 ден

Авто Чорапи за снег МАТТЕ – S – 66001

Има на залиха

Шифра:66001

ЦЕНА: 1,600 ден

Avto Corapi za sneg MATTE – S – 66001

Не ги оштетува алуминиумските бандажи, не предизвикува вибрации или бучава додека возите.
ДИЗАЈНИРАНИ ВО КАНАДА – Прифатен како еквивалентен со ланци за снег во целиот свет во последните 20 год.

Тежина 1.1 кг
Големина

S, M, L, XL, XXL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Авто Чорапи за снег МАТТЕ – S – 66001”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе