Попуст
Раткапни Michelin 15" модел 34 222232 ЦЕНА: 2,070 ден 1,035 ден
Авто Чорапи за снег МАТТЕ - М - 66002 ЦЕНА: 1,600 ден 1,199 ден

Авто Чорапи за снег МАТТЕ – S – 66001

Достапен

Шифра:66001

ЦЕНА: 1,600 ден 1,199 ден

Спореди

Avto Corapi za sneg MATTE – S – 66001

Не ги оштетува алуминиумските бандажи, не предизвикува вибрации или бучава додека возите.
ДИЗАЈНИРАНИ ВО КАНАДА – Прифатен како еквивалентен со ланци за снег во целиот свет во последните 20 год.

Тежина 1.1 kg
Големина

S, M, L, XL, XXL

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Авто Чорапи за снег МАТТЕ – S – 66001”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе