Попуст
Гумени патосници Gumex – Seat Arona (2017-) 221171 ЦЕНА: 1,323 ден
BUSY Метален држач за во автомобил - 506871 ЦЕНА: 240 ден

ФМ Блутут Трансмитер BUSY – 50689

Достапен

Шифра:50689

ЦЕНА: 792 ден

Спореди

FM Bluetooth Transmiter BUSY – 50689

  • подржува USB flash drive
  •  TF-картичка
  •  Hands free повик
  •  Тркало за намалување и зголемување на звукот
  •  Bluetooth верзија 5.0
  •  Боја – црна
  •  Материјал (ABS, Алуминиумска легура
  •  Влез 12-24V
  •  Излез – 4.5V / 5A 9V2.5A 12V / 2A
Тежина 0.115 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “ФМ Блутут Трансмитер BUSY – 50689”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе