Попуст
Авто Чорапи за снег МАТТЕ - S - 66001 ЦЕНА: 1,280 ден
Авто Чорапи за снег МАТТЕ - L - 66003 ЦЕНА: 1,280 ден

Авто Чорапи за снег МАТТЕ – М – 66002

Има на залиха

Шифра:66002

ЦЕНА: 1,280 ден

Avto Corapi za sneg MATTE – M – 66002

Не ги оштетува алуминиумските бандажи, не предизвикува вибрации или бучава додека возите.

ДИЗАЈНИРАНИ ВО КАНАДА – Прифатен како еквивалентен со ланци за снег во целиот свет во последните 20 год.

 

Тежина 1.1 кг
Големина

S, M, L, XL, XXL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Авто Чорапи за снег МАТТЕ – М – 66002”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе