Попуст
Авто Чорапи за снег МАТТЕ - S - 66001 ЦЕНА: 1,199 ден
Авто Чорапи за снег МАТТЕ - L - 66003 ЦЕНА: 1,199 ден

Авто Чорапи за снег МАТТЕ – М – 66002

Има на залиха

Sku:66002

ЦЕНА: 1,199 ден

Спореди

Avto Corapi za sneg MATTE – M – 66002

Не ги оштетува алуминиумските бандажи, не предизвикува вибрации или бучава додека возите.
ДИЗАЈНИРАНИ ВО КАНАДА – Прифатен како еквивалентен со ланци за снег во целиот свет во последните 20 год.

 

Weight 1.1 kg
Големина

S, M, L, XL, XXL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Авто Чорапи за снег МАТТЕ – М – 66002”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top