Халогена сијалица Praxis - H1, 12V, 55W 52312 ЦЕНА: 88 ден
Авто сијалица Praxis - PY21, 12V, 21W 52316 ЦЕНА: 59 ден

Убодна сијалица за трепкач Praxis – Т13, 12V, 15W 52504

Достапен

Шифра:52504

ЦЕНА: 69 ден

Спореди

Ubodna sijalica za trepkac Praxis – Т13, 12V, 15W 52504

Тежина 0.05 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Убодна сијалица за трепкач Praxis – Т13, 12V, 15W 52504”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе