Халогена сијалица Praxis - H4, 12V, 60/55W, 5000K 52348 ЦЕНА: 349 ден
Пластични стеги Praxis 3,6 x 300 - 100 пар. (936300) ЦЕНА: 133 ден

Халогена сијалица Praxis – H7, 12V, 55W, 5000K 52346

Достапен

Шифра:052346

ЦЕНА: 349 ден

praxis obicni sijalici: H7
Спореди

Avto sijalca Praxis – H7, 12V, 55W, 5000K 52346

Тежина 0.115 kg
praxis obicni sijalici

H7

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Халогена сијалица Praxis – H7, 12V, 55W, 5000K 52346”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе