Попуст
Сет Рез. Сијалици Philips - H4, 12W 400586 ЦЕНА: 460 ден
Сијалица Philips - H8 12W- 475824 ЦЕНА: 650 ден

Сијалица Philips – D2S, 85V/ 35W 85122

1 Достапни

Шифра:85122

ЦЕНА: 3,320 ден

1 Достапни

Спореди

Sijalica Philips – D2S, 85V/ 35W 472953

Xenon HID (High Intensity Discharge) сијалици нудат двојно повеќе светлина за побезбедно возење во сите услови. Всушност, интензивната бела светлина произведена од Xenon HID сијалица е споредлива со дневната светлина. Истражувањата покажаа дека осветлувањето на автомобилите со ксенон сијалиците им помага на возачите да се концентрираат на патот и да ги разликуваат пречките и патните знаци многу побрзо од стандардните сијалици.

Тежина 0.30 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Сијалица Philips – D2S, 85V/ 35W 85122”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе