Попуст
Сијалица Philips - H27W/2 12W- 528540 ЦЕНА: 350 ден
Xenon Сијалица Philips D1R 35W 085409 ЦЕНА: 3,520 ден

Xenon Сијалица Philips D1S 35W 085415

Има на залиха

Sku:085409

ЦЕНА: 3,520 ден

Спореди

Xenon Sijalica Philips D1S 35W 085415

Xenon HID (High Intensity Discharge) сијалици нудат двојно повеќе светлина за побезбедно возење во сите услови. Всушност, интензивната бела светлина произведена од Xenon HID сијалица е споредлива со дневната светлина. Истражувањата покажаа дека осветлувањето на автомобилите со ксенон сијалиците им помага на возачите да се концентрираат на патот и да ги разликуваат пречките и патните знаци многу побрзо од стандардните сијалици.

Weight 0.20 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xenon Сијалица Philips D1S 35W 085415”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top