Компресорска прскалка за чистење мотор - 8634 ЦЕНА: 3,298 ден
Компресорска прскалка торнадор сушач - 8635 ЦЕНА: 1,862 ден

Прскалка за чистење нечистотии GOLD – 8637

Има на залиха

Шифра:8637

ЦЕНА: 2,660 ден

Prskalka za cistenje necistotii GOLD – 8637
Прскалка која се приклучува на компресор. Служи за побрзо и помоќно чистење.
Ги отстранува тврдокорните нечистотии. Стандарден приклучок за влез на воздух.

Тежина 1.00 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе