Falcon Спреј во боја (златна) - 450 мл. - 97016 ЦЕНА: 160 ден
Workstuff Микрофибер крпа со магнет - 380202 ЦЕНА: 810 ден

Професионална четка за стакло 70 цм. – 613370

Достапен

Шифра:613370

ЦЕНА: 530 ден

Спореди

Profesionalna cetka za staklo 70 cm. – 613370
Професионална четка со сунѓер од полиестер, најлонска мрежа и силиконска лента. Должина 70 цм, ширина 24 цм.

Тежина 0.250 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе