Пластични стеги Praxis 4,8 x 400 100 пар. (948400) ЦЕНА: 257 ден
Пластични стеги Praxis B3-200 200 пар. (983200) ЦЕНА: 139 ден

Пластични стеги Praxis 4,8 x 500 100 пар. (948500)

Има на залиха

Шифра:948500

ЦЕНА: 396 ден

Plasticni stegi Praxis 4,8 x 500 100 пар. (948500)

Тежина 0.035 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пластични стеги Praxis 4,8 x 500 100 пар. (948500)”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе