Пластични стеги Praxis 3,6 x 300 - 100 пар. (936300) ЦЕНА: 133 ден
Пластични стеги Praxis 4,8 h 300 100 пар. (948300) ЦЕНА: 169 ден

Пластични стеги Praxis 3,6 x 370 100 пар. (936370)

Има на залиха

Шифра:936370

ЦЕНА: 180 ден

Plasticni stegi Praxis 3,6 x 370 100 пар. (936370)

Тежина 0.13 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пластични стеги Praxis 3,6 x 370 100 пар. (936370)”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе