Пластични стеги Praxis 2,5 h 100 100kom. (925100) ЦЕНА: 33 ден
Пластични стеги Praxis 2,5 x 200 - 100 пар. (925200) ЦЕНА: 59 ден

Пластични стеги Praxis 2,5 h 150 100kom. (925150)

Достапен

Шифра:925150

ЦЕНА: 47 ден

Спореди

Plasticni stegi Praxis 2,5 h 150 100kom. (925150)

Тежина 0.05 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Пластични стеги Praxis 2,5 h 150 100kom. (925150)”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе