MrandMrs освежувач JEFF Chrome Fushia (Розев) - 333478 ЦЕНА: 199 ден
MrandMrs освежувач JEFF Chrome Magic Vanilla (Златен) - 333980 ЦЕНА: 199 ден

MrandMrs освежувач JEFF Chrome Lemon & Orange (Зелен) – 333485

Има на залиха

Sku:333485

ЦЕНА: 199 ден

Спореди

MrandMrs osvezuvac JEFF Chrome Lemon & Orange – 333485

JEFF е освежувач на воздухот за автомобили дизајниран за стил и елеганција.
Џеф е достапен во 6 хромирани завршетоци, дизајнирани од познатиот дизајнер Лука Траци.
Во контакт со воздухот што се испушта од отворот за вентилација на автомобилот, освежувачот ослободува пријатен мирис

Weight 0.022 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top