MrandMrs освежувач JEFF Chrome Lemon & Orange (Зелен) - 333485 ЦЕНА: 199 ден
Menabo држач за кајак за кровни носачи - 4419 ЦЕНА: 7,500 ден

MrandMrs освежувач JEFF Chrome Magic Vanilla (Златен) – 333980

Има на залиха

Шифра:333980

ЦЕНА: 199 ден

MrandMrs osvezuvac JEFF Chrome Magic Vanilla – 333980

JEFF е освежувач на воздухот за автомобили дизајниран за стил и елеганција.
Џеф е достапен во 6 хромирани завршетоци, дизајнирани од познатиот дизајнер Лука Траци.
Во контакт со воздухот што се испушта од отворот за вентилација на автомобилот, освежувачот ослободува пријатен мирис

Тежина 0.022 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе