MrandMrs освежувач JEFF Chrome Light Blue (Плав) - 333454 ЦЕНА: 213 ден
MrandMrs освежувач JEFF Chrome Lemon & Orange (Зелен) - 333485 ЦЕНА: 213 ден

MrandMrs освежувач JEFF Chrome Fushia (Розев) – 333478

Има на залиха

Шифра:333478

ЦЕНА: 213 ден

MrandMrs osvezuvac JEFF Chrome Fushia – 333478

JEFF е освежувач на воздухот за автомобили дизајниран за стил и елеганција.

Џеф е достапен во 6 хромирани завршетоци, дизајнирани од познатиот дизајнер Лука Траци.

Во контакт со воздухот што се испушта од отворот за вентилација на автомобилот, освежувачот ослободува пријатен мирис

Тежина 0.022 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе