Купон 150мкд
PRAXIS Камионски ланци (320) - 98320 ЦЕНА: 7,847 ден
PRAXIS Камионски ланци (370) - 98370 ЦЕНА: 8,778 ден

PRAXIS Камионски ланци (350) – 98350

Има на залиха

Sku:98350

ЦЕНА: 8,115 ден

Спореди

PRAXIS Kamionski lanci – 98350

Супер квалитетни синџири за снег  наменети за сите типови на камиони камиони.

Достапни во различни големини.

Weight 29.0 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top