MrandMrs Освежувач спреј Cesare - Црвен - 291310 ЦЕНА: 353 ден
MrandMrs Освежувач спреј Cesare - Розев - 291327 ЦЕНА: 353 ден

MrandMrs Освежувач спреј Cesare – Портокалов – 291303

Има на залиха

Шифра:291303

ЦЕНА: 353 ден

MrandMrs Osvezuvac sprej Cesare – Portokalov – 291303

Cesare може да се вклопи во сите видови возила и простори во вашиот дом. Уникатниот дизајн овозможува расфрлање на мирисот во внатрешноста на автомобилот и внатрешноста на плакарот или домот. Производот содржи состојки кои се борат против непријатните мириси и создаваат релаксирачка атмосфера, полна со задоволство. Произведено во Италија. Дизајниран од Лука Траци.

Тежина 0.13 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе