MrandMrs Освежувач спреј Cesare - Портокалов - 291303 ЦЕНА: 329 ден
Menabo Кровен куфер Mania 580 дуо црн - 5356 ЦЕНА: 35,180 ден

MrandMrs Освежувач спреј Cesare – Розев – 291327

Има на залиха

Шифра:291327

ЦЕНА: 329 ден

MrandMrs Osvezuvac sprej Cesare – Rozev – 291327

Cesare може да се вклопи во сите видови возила и простори во вашиот дом. Уникатниот дизајн овозможува расфрлање на мирисот во внатрешноста на автомобилот и внатрешноста на плакарот или домот. Производот содржи состојки кои се борат против непријатните мириси и создаваат релаксирачка атмосфера, полна со задоволство. Произведено во Италија. Дизајниран од Лука Траци.

Тежина 0.130 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе