MrandMrs GIGI освежувач Wild Strawberry (Розева) - 294588 ЦЕНА: 169 ден
MrandMrs GIGI освежувач Salted Caramel (Жолта) - 294601 ЦЕНА: 169 ден

MrandMrs GIGI освежувач Mulbery (Виолетова) – 294595

Има на залиха

Шифра:294595

ЦЕНА: 169 ден

MrandMrs GIGI osvezuvac Mulbery – 294595

Најслаткиот освежувач за автомобил што постои! Gigi е забавен и симпатичен освежувач за автомобил. Содржи состојка која се бори против мирисите.
Слично на детската фигура, овој фанки дизајн е секако идеален и толку иновативен избор за оние кои сакаат симпатичен дизајн.
Достапен е во шест бои и шест мириси кои ќе ве натераат да се заљубите.
Откако ќе се отвори, парфемот трае +/- 30 дена.
Произведено во Италија.
Дизајниран од Стефано Џованони.

Горни ноти: портокал, капина, крцкаво јаболко
Срцеви ноти: Магнолија, Роза
Основни ноти: Бадем снегулки, карамела

Тежина 0.023 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе