MrandMrs GIGI освежувач Mulbery (Виолетова) - 294595 ЦЕНА: 169 ден
MrandMrs GIGI освежувач Patchouli (Плаво) - 294618 ЦЕНА: 169 ден

MrandMrs GIGI освежувач Salted Caramel (Жолта) – 294601

Има на залиха

Шифра:294601

ЦЕНА: 169 ден

MrandMrs GIGI osvezuvac Salted Caramel – 294601

Најслаткиот освежувач за автомобил што постои! Gigi е забавен и симпатичен освежувач за автомобил. Содржи состојка која се бори против мирисите.
Слично на детската фигура, овој фанки дизајн е секако идеален и толку иновативен избор за оние кои сакаат симпатичен дизајн.
Достапен е во шест бои и шест мириси кои ќе ве натераат да се заљубите.
Откако ќе се отвори, парфемот трае +/- 30 дена.
Произведено во Италија.
Дизајниран од Стефано Џованони.

Горни ноти: Овошни ноти
Срцеви ноти: Солена карамела
Основни ноти: Ванила, бадемови снегулки

Тежина 0.024 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе