Aroma Car Xtra - Бубле Гам - 877027 ЦЕНА: 63 ден
Aroma Car Xtra - Голд - 877029 ЦЕНА: 63 ден

Aroma Car Xtra – Цреша – 877028

Има на залиха

Шифра:877029

ЦЕНА: 63 ден

Aroma Car Xtra – Cherry – 877028

Xtra е целулоза со врвен квалитет, посветена на fansу љубителите на силни ароми. Го има во многу мириси.

Висококвалитетни целулозни влакна совршено го апсорбираат составот на мирис.

Внатрешноста на вашиот автомобил ќе мириса до 30 дена.

Тежина 0.025 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе