Aroma Car Xtra - Цреша - 877028 ЦЕНА: 63 ден
Aroma Car Xtra - Силвер - 877030 ЦЕНА: 63 ден

Aroma Car Xtra – Голд – 877029

Има на залиха

ЦЕНА: 63 ден

Aroma Car Xtra – Gold – 877029

Xtra е целулоза со врвен квалитет, посветена на fansу љубителите на силни ароми. Го има во многу мириси.

Висококвалитетни целулозни влакна совршено го апсорбираат составот на мирис.

Внатрешноста на вашиот автомобил ќе мириса до 30 дена.

Тежина 0.025 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе