Нема на залиха
Aroma Car Spray пумпа Аква - 75мл. - 994374 ЦЕНА: 120 ден
Aroma Car Spray пумпа Бубле Гам - 75мл. - 994376 ЦЕНА: 120 ден

Aroma Car Spray пумпа Лубеница – 75мл. – 994375

Нема на залиха

Шифра:994375

ЦЕНА: 120 ден

Нема на залиха

Aroma Car Spray Pump Watermelon – 75 ml. – 994375

УПОТРЕБА:

Напрскајте на отворено или на површината на тепихот. Неутрализира и апсорбира мириси оставајќи долготрајна свежина

Тежина 0.1 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе