Нема на залиха
Aroma Car Spray пумпа Јагода - 75мл. - 994373 ЦЕНА: 120 ден
Aroma Car Spray пумпа Лубеница - 75мл. - 994375 ЦЕНА: 120 ден

Aroma Car Spray пумпа Аква – 75мл. – 994374

Нема на залиха

Sku:994374

ЦЕНА: 120 ден

Out of stock

Спореди

Aroma Car Spray Pump Aqua – 75 ml. – 994374

УПОТРЕБА:
Напрскајте на отворено или на површината на тепихот. Неутрализира и апсорбира мириси оставајќи долготрајна свежина

Weight 0.100 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aroma Car Spray пумпа Аква – 75мл. – 994374”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top