Нема на залиха
Aroma Car Spray пумпа Јагода - 75мл. - 994373 ЦЕНА: 120 ден
Aroma Car Spray пумпа Лубеница - 75мл. - 994375 ЦЕНА: 120 ден

Aroma Car Spray пумпа Аква – 75мл. – 994374

Не е достапен

Шифра:994374

ЦЕНА: 120 ден

Нема на залиха

Спореди

Aroma Car Spray Pump Aqua – 75 ml. – 994374

УПОТРЕБА:
Напрскајте на отворено или на површината на тепихот. Неутрализира и апсорбира мириси оставајќи долготрајна свежина

Тежина 0.100 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Aroma Car Spray пумпа Аква – 75мл. – 994374”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе