LED Tron H11(H8,H9,H10,H16) 6500k (300% brighter) - 52547 ЦЕНА: 1,500 ден
GUMEKS GH OPEL CORSA D ЦЕНА: 2,000 ден

LED Tron 9006/HB4 6500k (300% brighter) – 52550

Има на залиха

Шифра:52550

ЦЕНА: 1,500 ден

Plug and play инсталација

Совршени и компактни како нормалната халогена сијалица.

2 до 4 пати повеќе светлина (нова генерација)

300% повеќе светлина и подобра видливост на патот

Долг век со повеќе од 30000 часови

100% чип со директна замена, материјал од алуминиум на целата структура на  ЛЕД сијалицата

1 година гаранција

Тежина 0.200 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе