Купон 100мкд
GUMEX Типски гумени патосници Nisan NAVARA 2 ком. (2014->) – 221707 ЦЕНА: 1,250 ден
GUMEKS Типски гумени патосници Volvo XC 40 (2018) - 221795 ЦЕНА: 1,680 ден

GUMEX Типски гумени патосници Citroen C4 4D (2021->) – 222408

Има на залиха

Sku:222408

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

GUMEX Типски гумени патосници Citroen C4 4D (2021->) – 222408

Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
Покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: Citroën C4 (2021-)
Боја: Црна
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.8 кг

Weight 4.80 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top