Menabo Кровен куфер Mania 580 црн - 5345 ЦЕНА: 32,000 ден
PRAXIS Каиш за затегање на товар 2 x 250cm - 23240 ЦЕНА: 218 ден

Praxis Заштитни завеси за стакла 2 ком. – 32806

Има на залиха

Шифра:32806

ЦЕНА: 388 ден

Praxis Zastitni zavesi za stakla 2 kom. – 32806
Карактеристики:
1. Изработен од флексибилен, еластичен мрежен материјал
2. Помага во блокирање на сончевата светлина, намалување на внатрешната температура, заштита на патниците на задните седишта од отсјај и изгореници
3. Кога го спуштате прозорецот, материјалот дозволува воздухот да влегува во внатрешноста на автомобилот.

Тежина 0.150 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе