Заштитна церада тарпаулин - 3 x 4 м. 80 гр. - 7014 ЦЕНА: 338 ден
Освежувач Little Dog жолт - Ванила 38030 ЦЕНА: 180 ден

Заштитна церада тарпаулин – 4 x 5 м. 80 гр. – 7015

Достапен

Шифра:7015

ЦЕНА: 566 ден

Спореди

Zastitna cerada tarpaulin – 4 x 5m. 80 gr. – 7015
– За сите сезони
– Супер издржлив со полиетиленски влакна
– Водоотпорно

Тежина 1.5 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Заштитна церада тарпаулин – 4 x 5 м. 80 гр. – 7015”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе