Нема на залиха
Заштитна церада тарпаулин - 2 x 3 м. 80 гр. - 7013 ЦЕНА: 169 ден
Заштитна церада тарпаулин - 4 x 5 м. 80 гр. - 7015 ЦЕНА: 566 ден

Заштитна церада тарпаулин – 3 x 4 м. 80 гр. – 7014

Нема на залиха

Шифра:7014

ЦЕНА: 338 ден

Нема на залиха

Zastitna cerada tarpaulin – 3 x 4m. 80 gr. – 7014
– За сите сезони
– Супер издржлив со полиетиленски влакна
– Водоотпорно

Тежина 1.0 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитна церада тарпаулин – 3 x 4 м. 80 гр. – 7014”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе