Нема на залиха
Заштитна церада Falcon (L) - 7017 ЦЕНА: 1,050 ден
Патосници GUMEX за багажник Audi Q3 (2011-2018) - 290205 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

Заштитна церада Falcon (XL) – 7018

Не е достапен

Шифра:7018

ЦЕНА: 1,100 ден

Нема на залиха

Спореди

Zastitna cerada Falcon (XL) – 7018

  • Заштитната церада служи за заштита на автомобилот од УВ зраци, нечистотија, прашина, снег, мраз, индустриски загадувачи и измет од птици.
  • Универзални и еластични, со тоа што совршено се вклопуваат за вашето возило.
  • Супер квалитет и издржливост
Тежина 2.20 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Заштитна церада Falcon (XL) – 7018”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе