Заштитна церада Falcon (M) - 7016 ЦЕНА: 1,140 ден
Заштитна церада Falcon (XL) - 7018 ЦЕНА: 1,280 ден

Заштитна церада Falcon (L) – 7017

Има на залиха

Sku:7017

ЦЕНА: 1,180 ден

Спореди

Zastitna cerada Falcon (L) – 7017

  • Заштитната церада служи за заштита на автомобилот од УВ зраци, нечистотија, прашина, снег, мраз, индустриски загадувачи и измет од птици.
  • Универзални и еластични, со тоа што совршено се вклопуваат за вашето возило.
  •  Супер квалитет и издржливост

 

Weight 2.20 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Заштитна церада Falcon (L) – 7017”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top