Заштитна церада Falcon (M) - 7016 ЦЕНА: 1,000 ден
Заштитна церада Falcon (XL) - 7018 ЦЕНА: 1,100 ден

Заштитна церада Falcon (L) – 7017

Достапен

Шифра:7017

ЦЕНА: 1,050 ден

Спореди

Zastitna cerada Falcon (L) – 7017

  • Заштитната церада служи за заштита на автомобилот од УВ зраци, нечистотија, прашина, снег, мраз, индустриски загадувачи и измет од птици.
  • Универзални и еластични, со тоа што совршено се вклопуваат за вашето возило.
  •  Супер квалитет и издржливост

 

Тежина 2.20 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Заштитна церада Falcon (L) – 7017”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе