Заштита за пластика - Sonax 205141 ЦЕНА: 486 ден
Полир и восок Nano - 207300 ЦЕНА: 1,120 ден

Заштита за пластика – Sonax Profiline 205405

Има на залиха

Шифра:205405

ЦЕНА: 1,214 ден

Zastita za plastika – Sonax Profiline 205405

Средство за пластична нега за професионалнa употреба. Ги освежува боите, додава сјај и ги покрива дамките и гребнатините. Ги заштитува сите пластики во внатрешноста на возилото. Оптимална заштита за моторниот простор. Производот не содржи растворувачи. Лесно се нанесува, директно по миење на моторот. Може да се примени и на надворешноста на возилото. Нето: 1л.

Тежина 1 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштита за пластика – Sonax Profiline 205405”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе