Чистач на кабина (мат ефект) - Sonax Extreme 283200 ЦЕНА: 420 ден
Екстрем чистач на фелни потполн ефект - Sonax 230200 ЦЕНА: 440 ден

Заштитувач на кожа (пена) Sonax – 289100

Има на залиха

Sku:289100

ЦЕНА: 649 ден

Спореди

Zastituvac na koza (pena) Sonax – 289100

Чисти и заштитува од наслаги на седиштето во комбињата, ентериерите и сите површини од кожа. Отстранува нечистотии, масла, мрснотии и ја остава кожата импрегнирана. Одговара за сите бои на кожа. Пената е екстремно добра како за мазни кожи, така и за кожни завршетоци со дупчиња. Ја враќа миризбата на нова кожа. Не е за текстил. Нето: 250 мл.

Weight 0.30 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Заштитувач на кожа (пена) Sonax – 289100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top