Чистач на кабина (мат ефект) - Sonax Extreme 283200 ЦЕНА: 450 ден
Екстрем чистач на фелни потполн ефект - Sonax 230200 ЦЕНА: 471 ден

Заштитувач на кожа (пена) Sonax – 289100

Има на залиха

Шифра:289100

ЦЕНА: 696 ден

Zastituvac na koza (pena) Sonax – 289100

Чисти и заштитува од наслаги на седиштето во комбињата, ентериерите и сите површини од кожа. Отстранува нечистотии, масла, мрснотии и ја остава кожата импрегнирана. Одговара за сите бои на кожа. Пената е екстремно добра како за мазни кожи, така и за кожни завршетоци со дупчиња. Ја враќа миризбата на нова кожа. Не е за текстил. Нето: 250 мл.

Тежина 0.3 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитувач на кожа (пена) Sonax – 289100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе