Нитрилни Ракавици Црни XL - 13031 ЦЕНА: 800 ден
SONAX Xtreme Заштита за пластика 500 мл. - 255241 ЦЕНА: 793 ден

SONAX Xtreme Млеко за кожа 500 мл. – 254241

Има на залиха

Шифра:254241

ЦЕНА: 1,070 ден

SONAX Xtreme Mleko za koza 500ml. – 254241

За нежно чистење и интензивна нега на мазна и синтетичка кожа како што е седиште за автомобили, чевли, мебел, итн.

Тежина 0.5 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе