Сунѓер за полирање црвен - Sonax 493100 ЦЕНА: 520 ден
Сунѓер за полирање сив 160 екстра мек - Sonax 493241 ЦЕНА: 440 ден

Волна за полирање Sonax – 130 mm 493141

Достапен

Шифра:493141

ЦЕНА: 720 ден

Спореди

Volna za poliranje Sonax – 130 mm 493141

Компактна и високо квалитетна волна за професионално машинско полирање. Го нагласува ефектот на абразивност кај абразивните полири и истовремено ја намалува температурата на полирањето. Лепенката овозможува брза замена на волната.

Тежина 0.047 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Волна за полирање Sonax – 130 mm 493141”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе