Попуст
Купон 200мкд
Vesna+ акумулатор +54Ah Eh510 - 415254 ЦЕНА: 3,510 ден
Vesna+ акумулатор +78Ah Eh750 - 415275 ЦЕНА: 4,950 ден

Vesna+ акумулатор +66Ah Eh640 – 415266

Има на залиха

Sku:415266

ЦЕНА: 4,050 ден

Спореди

Vesna akumulator +66Ah Eh640 – 415266

ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)

Weight 15.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top