Попуст
Vesna+ акумулатор +45Ah Eh400A - 235845 ЦЕНА: 2,925 ден
Vesna+ акумулатор +66Ah Eh640 - 415266 ЦЕНА: 4,050 ден

Vesna+ акумулатор +54Ah Eh510 – 415254

Има на залиха

Sku:415254

ЦЕНА: 3,510 ден

Спореди

Vesna akumulator +54Ah Eh510 – 415254

ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)
ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Weight 10.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top