Попуст
Vesna+ акумулатор +78Ah Eh750 - 415275 ЦЕНА: Original price was: 6,836 ден.Current price is: 5,127 ден.
SONAX Заштитувач на гуми - 340000 ЦЕНА: 396 ден

Vesna+ акумулатор +100Ah Eh900 – 415101

Има на залиха

Шифра:415101

ЦЕНА: Original price was: 8,700 ден.Current price is: 6,525 ден.

Vesna akumulator +100Ah Eh900 – 415101

ПОПУСТ ОД 25% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ ПОМАЛ (%) НА ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)

ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Тежина 25 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе