Philips H7 Xtreme Vision pro150 - 569428 ЦЕНА: 2,250 ден
Versaco Раткапни Dakar NB 16" - 8330 ЦЕНА: 1,600 ден

Versaco Раткапни Dakar NB 15″ – 8323

Има на залиха

Шифра:8323

ЦЕНА: 1,400 ден

Висококвалитетни 15 инчни раткапни со уникатен дизајн.

Во пакувањето има 4 раткапни (еден сет за еден автомобил).

Тежина 1.95 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе