Микро УСБ кабел 1м. ПВЦ Busy - 50694 ЦЕНА: 149 ден
Пенослив полнач 5000 мАх Busy Бел- 60806 ЦЕНА: 630 ден

УСБ кабел Тип-Ц 2.0м. Busy – 50712

Достапен

Шифра:50712

ЦЕНА: 380 ден

Спореди

USB kabel Type-C 2.0m. Busy – 50712

  • Hi-speed transfer
  • Quick Charge
  • 5-Gbps – USB 3.0
  • 2M Lenght –  Nylon Braided
Тежина 0.158 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “УСБ кабел Тип-Ц 2.0м. Busy – 50712”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе