Нема на залиха
Гумени патосници SPECIAL Ауди А4 (07-15) 52262 ЦЕНА: 1,200 ден
УСБ 1 Полнач Q.C 3.0A Busy 50705 ЦЕНА: 400 ден

Универзален гумен патосник за багажник Praxis 52254

Нема на залиха

Шифра:52254

ЦЕНА: 980 ден

Нема на залиха

Univerzalen gumen patosnik za bagaznik Praxis 52254

  • Изработено од PVC , без мирис, се мие, цврста и отпорна на тежина
  •  Уникатна изработка, го штити багажникот од нечистотија
  •  Нуди висока заштита, специфичниот дизајн оневозможува протекување на течности
  •  Можност за кроење, прилагодлив за сите типови на возила
  •  Димензии 140 x 108
Тежина 3.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Универзален гумен патосник за багажник Praxis 52254”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе