SONAX Xtreme Keрамичка заштита спреј - 257400 ЦЕНА: 1,179 ден
Philips H4 LED Ultinon PRO9000 - 718631 ЦЕНА: 15,600 ден

SONAX Xtreme Ултра керамичка заштита – 268400

Има на залиха

Шифра:268400

ЦЕНА: 1,007 ден

SONAX Xtreme Ultra keramicka zastita – 268400

Иновативната технологија Si-Carbon обезбедува нови стандарди за квалитет и ги надминува сите претходни производи за долготрајна нега. Интеракцијата на органската и неорганската хемија создава отпорна бариера што ја штити обоената површина од штетните ефекти на воздухот и околината. Во исто време, обезбедува мека и мазна површина и долготраен сјај.

· Едноставен и лесен за употреба

· Ги освежува постоечките керамички и други нано заштити

· Обезбедува мазност и дава ефект на огледало

· Ја прави овршината хидрофобна (ефект на отфрлање на вода и нечистотија)

· Може да се користи на пластични, хромирани, гумени, стаклени површини

Тежина 0.75 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе