Одвијач и подмачкувач Фалкон 220мл. - 97008 ЦЕНА: 113 ден
Лајтнинг (не сертифициран) кабел ПВЦ Busy 1.2м - 50697 ЦЕНА: 188 ден

Тип – Ц кабел 1м. ПВЦ Busy – 50696

Достапен

Шифра:50696

ЦЕНА: 179 ден

Спореди

Type-C kabel 1m. PVC Busy – 50696

– USB Type : USB 2.0
– Outer Diameter : 3.5mm – Length : 1M(Customized)
– Charging power : 2.1A
– Material : Metal + Nylon
– Color :Multi-color
– Compatibility : Products using Type-C cable

Тежина 0.050 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Тип – Ц кабел 1м. ПВЦ Busy – 50696”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе