Сунѓер апликатор Sonax - супер софт-2ком 417141 ЦЕНА: 280 ден
Микрофибер крпа за надворешност Sonax - 416200 ЦЕНА: 189 ден

Сунѓер за нанесување – Sonax 417300

Достапен

Шифра:417300

ЦЕНА: 168 ден

Спореди

Sungjer za nanesuvanje – Sonax 417300

Специјален сунѓер со засилена бела страна и жолта страна со екстра фини пори. Извонредно сестран за надворешно нанесување на полири, восоци и производи за нега на пластика.

Тежина 0.04 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Сунѓер за нанесување – Sonax 417300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе