Топка за полирање - Sonax 417341 ЦЕНА: 814 ден
Микрофибер крпа за надворешност Sonax - 416200 ЦЕНА: 267 ден

Сунѓер за нанесување – Sonax 417300

Има на залиха

Шифра:417300

ЦЕНА: 214 ден

Sungjer za nanesuvanje – Sonax 417300

Специјален сунѓер со засилена бела страна и жолта страна со екстра фини пори. Извонредно сестран за надворешно нанесување на полири, восоци и производи за нега на пластика.

Тежина 0.04 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сунѓер за нанесување – Sonax 417300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе