Волна за полирање Sonax - 130 mm 493141 ЦЕНА: 1,071 ден
Адитив октанска моќ - Sonax 514100 ЦЕНА: 374 ден

Сунѓер за полирање сив 160 екстра мек – Sonax 493241

Има на залиха

Шифра:493241

ЦЕНА: 500 ден

Sunger za poliranje siv 160 ekstra mek – Sonax 493241

Сунѓер за машинско полирање на возила. Дијаметар 160 мм. Супер мек, со фини пори наменет за машинско полирање. Лепенката овозможува брза замена на сунѓерот.

Тежина 0.043 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сунѓер за полирање сив 160 екстра мек – Sonax 493241”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе